Narystės anketa

Narystė

Narystė Lietuvos šeimos gydytojų profesinėje sąjungoje
Jei Jūs esate čia, įtariame, kad svarstote, ar verta prisijungti prie Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos? Tai galime choru Jums atsakyti – TIKRAI VERTA!
Asmeninė nauda - tai teisinės konsultacijos reikalui esant, kolektyvinis palaikymas bei tarpininkavimas konfliktinių situacijų metu.
  • Planuose turėjome ir draudimą mūsų nariams, tačiau seimui svarstant žalos be kaltės įstatymą, kol kas nuo civilinio draudimo susilaikome.
  • Dalyvaujame derybose dėl naujos kolektyvinės sutarties, kur kas palankesnės šeimos gydytojui.
  • Aktyviai dirbame darbo sąlygų gerinimo, biurokratijos mažinimo linkme.
  • Mūsų narių pastangų dėka pasikeitė: laikinojo nedarbingumo terminai, NDNT apribota dėl grąsinančių licencijų atėmimu laiškų siuntimo, atsirado galimybės papildyti šeimos gydytojo komandą įvairiais papildomais specialistais. 
  • Atsirado nuotolinės konsultacijos. 
  • Šiuo metu nagrinėjami gerų darbo rezultatų kriterijai, padidintas šeimos gydytojo krepšelis. Dirbame pažymų darbo grupėje, pirmi posėdžiai prasidėjo dėl siuntimų rašymo, taip pat esame pakviesti kaip ekspertai ir bendradarbiaujame su Farmacijos departamentu dėl el.recepto bei kompensuojamų vaistų sąrašų. Ministerija jau tariasi su mumis daugelyje dalykų, kai kuriose vietose bendradarbiaujame, kai kuriose oponuojame, diskutuojame.
  • LŠGPS esmė ir prasmė - tikroji demokratija, todėl visus svarstymus stengiamės viešinti ir sprendimus priimti pasikliaujant daugelio nuomone, o ne tik valdybos narių protais. Stengiamės į problemas žiūrėti kompleksiškai ir iš esmės jas spręsti gerinant mūsų visų darbo sąlygas.
  • Ieškant tik asmeninės naudos, jos galite daug ir nerasti. Bet jei norite būti visų šių permainų dalimi - esate laukiami LŠGPS nariu.
Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos nariais gali tapti:
1. Šeimos gydytojai
2.  Šeimos medicinos rezidentai (papildomai bus reikalinga pažyma, kad studijuojate šeimos medicinos krypties rezidentūroje).

Norint tapti nariu, Tau reikia padaryti 2 dalykus:

 
 

1.Užpildyti narystės prašymą

2.Sumokėti nario mokestį

Narystės anketą rasite čia
Narystes anketa (spausti)

Narystės anketą galite užpildyti kompiuteriu, išsaugoti failą .pdf formatu ir pasirašyti elektroniniu parašu GoSign (Instrukcija kaip pasirašyti prašymą el.parašu)

ARBA 

Atsispausdinti popierinį variantą, užpildyti ranka ir pasirašius skenuoti (kokybiškai fotografuoti) ir atsiųsti mums el.paštu naryste@lsgps.lt

 

Metinis nario mokestis 80 eurų

Jei manai, kad vienu metu per daug – gali mokėti kas 6 mėnesius po 40 eurus.

Užpildęs narystės prašymą sulauk patvirtinančio el. laiško ir el. laiško apie narystės mokestį.

 

Mūsų rekvizitai:

LT02 7044 0600 0819 6077   SEB bankas
Lietuvos šeimos gydytojų profesinė sąjunga

Mokėjimo paskirtis: Narystės mokestis

Įmonės kodas: 304727929

 

Jei atlikote abu žingsnius, tačiau iš karto negavote patvirtinimo, būkite kantrūs – sąskaitą ir narystės anketas tikriname „rankiniu“ būdu, todėl kartais užtrunkame atsakyti. Jei negavote patvirtinimo ilgą laiką, arba labai neramu, ar tikrai tapote nariais – susisiekite su mumis el. paštu naryste@lsgps.lt